Startlijst Ruiterboekje zondag 18 februari 2024

Kleine Rijhal: Proef 1 en 2

Proef 1 Aanvang 10.00 uur

  1.          Annemarijn Veenhuis                                        Sjonnie
  2.          Vera Kaper                                                       Felice
  3.          Cattleyea van Room                                          Sjonnie
  4.          Nine Prins                                                         Felice
  5.          Stacey Albertema                                              Puck
  6.          Emma Heikamp                                                 Sjonnie
  7.          Eline van Elteren                                               Felice
  8.          Roos Swellengrebel                                            Delano
  9.          Riley Wilkens                                                     Henkie
  10.         Noa van der Lei                                                  Delano
  11.         Noortje Swellengrebel                                        Henkie
  12.         Aniek Oldenburger                                             Steph
  13.         Ilse de Jong                                                        Otje 
  14.         Fleur Wagt                                                        Jolien
  15.          Annelieke Winkel                                              Rosalie

 

Proef 2 Aanvang  circa 12.30 uur:

  1.          Zoë Heijkens                                                   Delano
  2.          Noraly de Lange                                               Jolien
  3.          Nina Willemsen                                                Sharaby
  4.          Tessa Kraan                                                      Jolien
  5.          Isa Kleine                                                         Rosalie
  6.          Eva Kraan                                                         Magic
  7.          Sophie Boer                                                      Rosalie
  8.          Ise Wildeman                                                    Oreo
  9.          Lise Alphenaar                                                  Rosalie
  10.         Dewi Deen                                                        Jolien
  11.         Lotte Bos                                                          Carola
  12.         Rachel van Beek                                                Meline

 

Startlijst Ruiterboekje zondag 18 februari 2024

Grote Rijhal: Proef 3a t/m 7A

Proef 3A Aanvang 10.00 uur:

  1. Alesha Gils                                                                    Oreo
  2. Jenthe Frik                                                                   Alois
  3. Ysa Riedstra                                                                 Magic
  4. Ester Swierts                                                                Oreo
  5. Demi Pothof                                                                 Pepsi
  6. Susan Kroes                                                                  Magic

Proef 3B Aanvang circa 10.45 uur:

  1. Judith Elema                                                               Delano
  2. Lisa Hogenberk                                                            Rosalie
  3. Noa Heijkens                                                               Oreo
  4. Mirthe Struik                                                               Otje
  5. Amber van Brienen                                                       Meline
  6. Lotte Kors                                                                    Oreo
  7. Femke Venema                                                             Udet

Proef 4A Aanvang circa 12.00 uur

  1. Cheyenne Smit                                                            Pleun
  2. Lieke Meijering                                                           Rosalie
  3. Lianne Biemold                                                           Jolien
  4. Danae Woppenkamp                                                    Youri
  5. Dominique Smit                                                           Waylon

Proef 7A Aanvang circa 12.30 uur:

  1. Lotte de Weerd                                                           Zyndessa
  2. Esmee Lanting                                                             Beatrix
  3. Jolien Willems                                                              Jessi